Mobilní telefonyPočítačeNotebookyVelké spotřebičeMalé spotřebičeDigitální fotoaparátyTelevizeGPSVšechny kategorieSpecifikace Air Optix Aqua

  • Air Optix Aqua - parametry
  • Výrobce
    CIBA Vision
  • Typ
    Měsíční
Kontaktní čočky Air Optix Aqua jsou vylepšené čočky Air Optix přidáním látky Copolymer 845 (1 %) do roztoku blistru, v němž je čočka uchována. Copolymer 845 by měl zvýšit smáčivost čočky až o 30% a tím zvýšit také hydrataci roztoků, zlepšit dezinfekci a skladování čoček.Kontaktní čočky Air Optix Aqua produkované společností Ciba Vision se (samozřejmě stejně jako Air Optix) pyšní vysokou propustností pro kyslík - dovoluje i příležitostné přespání (prodloužený způsob nošení). Prodloužený způsob nošení čoček Air Optix Aqua by měl doporučit kontaktolog.Jedná se o měsíční kontaktní čočky určené pro denní nošení. Použitým silikonhydrogelem je Lotrafilcon B.Obzvláště na tyto čočky nedoporučujeme přechod bez doporučení kontaktologa. Důvodem jsou odlišné optické vlastnosti, které se odlišují od konstrukcí jiných značek.

Výběr z nabídek v internetových obchodech
cockyhk.cz 524,- Kč
Cockyshop.cz 399,- Kč
›› Zobrazit všechny nabídky ››
O CenovýRádce.cz O nás Nápověda Kontakt
Vytisknout Nahoru Nahlásit chybu

Copyright © 2010 - 2023 CenovýRádce.cz

Server CenovýRádce.cz neodpovídá za obsah a dostupnost stránek, které jsou provozovány pod jednotlivými odkazy a ani za správnost údajů u zboží.