Mobilní telefonyPočítačeNotebookyVelké spotřebičeMalé spotřebičeDigitální fotoaparátyTelevizeGPSVšechny kategorieSpecifikace Avaira

  • Avaira - parametry
  • Výrobce
    Cooper Vision
  • Typ
    Měsíční
Kontaktní čočky Avaira představují novinku (prosinec 2009) od firmy CooperVision. Kontaktní čočky Avaira vyrobeny osvědčenou inovativní technologií Aquaform, díky které vznikl materiál Avaira, udržující v čočce stabilní množství vody pro kvalitní pohodlí a zároveň skvělou propustnost kyslíku pro čistý a bílý vzhled očí. Design kontaktní čočky Avaira je vyšperkován přední asférickou plochou, což znamená vylepšené vidění za zhoršených světelných podmínek a eliminace lehkého astigmatismu nebo vetchozrakosti, dále pak vícekřivkovou zadní plochou (čočka výtečně kopíruje povrch rohovky většiny nositelů) a zaoblené okraje (výborná snášenlivost oka v místě dotyku s čočkou pro ještě vyšší pohodlí). Kontaktní čočky Avaira mají manipulační zabarvení a UV filtr.

Výběr z nabídek v internetových obchodech
cockyhk.cz 349,- Kč
Cockyshop.cz 319,- Kč
›› Zobrazit všechny nabídky ››
O CenovýRádce.cz O nás Nápověda Kontakt
Vytisknout Nahoru Nahlásit chybu

Copyright © 2010 - 2023 CenovýRádce.cz

Server CenovýRádce.cz neodpovídá za obsah a dostupnost stránek, které jsou provozovány pod jednotlivými odkazy a ani za správnost údajů u zboží.