Mobilní telefonyPočítačeNotebookyVelké spotřebičeMalé spotřebičeDigitální fotoaparátyTelevizeGPSVšechny kategorieSpecifikace Frequency Aspheric

  • Frequency Aspheric - parametry
  • Výrobce
    Cooper Vision
  • Typ
    Měsíční
Kontaktní čočky Frequency 55 Aspheric jsou měsíční kontaktní čočky od Cooper Vision. Jedná se o kontaktní čočky pro uživatele s nízkou hodnotou astigmatismu. Kontaktní čočky Frequency 55 Aspheric narozdíl od běžných sférických kontaktních čoček, zlepšují kvalitu vidění za zhoršených světelných podmínek, např. při řízení auta. Uživatelúm s nízkou hodnotou astigmatismu zajišťují kontaktní čočky Frequency 55 Aspheric velmi dobrou ostrost při dívaní se do blízka (práce na počítači) nebo při časné presbyopii. Také při sportu umožňují lepší vidění a rychlé zaostření na různé vzdálenosti.Kontaktní čočky Frequency 55 Aspheric jsou jemně zabarvené pro snazší manipulaci. Kontaktní čočky Frequency 55 Aspheric obsahují 45% polymeru Methafilcon a 55% vody. Kontaktní čočky Frequency 55 Aspheric dodávame v balení po šesti kusech.

Výběr z nabídek v internetových obchodech
cockyhk.cz 294,- Kč
Cockyshop.cz 649,- Kč
›› Zobrazit všechny nabídky ››
O CenovýRádce.cz O nás Nápověda Kontakt
Vytisknout Nahoru Nahlásit chybu

Copyright © 2010 - 2023 CenovýRádce.cz

Server CenovýRádce.cz neodpovídá za obsah a dostupnost stránek, které jsou provozovány pod jednotlivými odkazy a ani za správnost údajů u zboží.